Ski-DOMKI 

SKI-DOMKI

facebook
PROMOCJA Wakacyjna!!! Zakup do 15 czerwca pobyt 7-dniowy lub dłuższy na lipiec lub sierpień a w promocji zapłacisz TYLKO 300 ZŁ/doba za 9-os domek!

Ski-Domki

Kompleks Chat Góralskich

Jeżeli planujesz noclegi w Krynicy Zdrój to zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Nasze komfortowe domki są doskonałym miejscem do wypoczynku zarówno latem jak i zimą. Ski-domki to doskonały wybór dla rodzin z dziećmi oraz dla grupy znajomych.

Każda z naszych bogato wyposażonych chat dysponuje murowanym grillem na zewnątrz oraz miejscem do wspólnego biesiadowania. Przy naszych domkach znajduje się mini plac zabaw dla dzieci, dzięki czemu rodzice mogą wspólnie ze swoimi znajomymi przygotowywać grilla, mając jednocześnie cały czas "na oku" swoje pociechy. 

Nasze domki są usytuowane nad Ośrodkiem Narciarskim "Henryk-Ski", dzięki czemu jest to idealne miejsce również dla narciarzy.

 

To nie tylko domki na wypoczynek.

To oaza dla Twojego ciała i umysłu.

Miejsce Twojego wypoczynku

ski domki - domek w Krynicy Zdrój
ski domki - widok z lotu ptaka
ski domki w zimie

O Nas

Ski-Domki Krynica-Zdrój

to kompleks chat góralskich, który dostarczy Ci komfortu i rozrywki jakiej jeszcze nie zaznałeś. Przepiękne widoki, świeże powietrze, górski klimat... tego nie znajdziesz gdzie indziej!

 

Ski-Domki zlokalizowane w bardzo spokojnym i atrakcyjnym miejscu Krynicy Zdrój. Przepiękna okolica i dodatkowe atrakcje czyli przede wszystkim wyprawy przełajowe na quadach oraz liczne trasy narciarskie umilą Państwu pobyt w tym jakże urokliwym zakątku Polski.

SKI-Domki Krynica-Zdrój

 

Adres:

ul. Zamkowa 74

33-380 Krynica-Zdrój

 

 

Kontakt:

Tel: +48 600 821 490

       +48 668 409 986

E-Mail: skidomki@interia.pl

Atrakcje Krynicy

Krynica Zdrój

Wyciąg narciarski

Atrakcje

Polityka prywatności

Regulamin

Copyright © 2015 - 2021  Ski-Domki.com

Designed by Photo & Design